Informace 775956463

Kontaktní údaje jsou přímo na majitele, nebo recepci objektu.

Chaty VYSOČINA

Fotografie Chaty VYSOČINA
P1020651.JPGP1020628.JPGP1020604.JPGP1020648.JPGP1020617  kopie.JPGP1020614  kopie.JPGP1020606.JPGP1020636.JPG

Typ objektu

Chatka

Celková kapacita

10 (10 + 0)

Objekty areálu

PočetNázevPočet lůžekPřistýlka
1xchata 150
1xchata 250

Sezóny

ZačátekKonecNázevCena za objektCena za osobu

Za správnost cen provozovatel echaty.cz neručí. Pro aktuální data vždy kontaktujte přímo majitele.

Popis objektu

Jedná se o 2 stejné, sousedící chaty, možno pronajímat jednotlivě nebo obě dohromady, uvedená cena je vždy za jednu chatu, každá z obou chat má obsazenost až 5 osob. Situované jsou v klidné rekreační lokalitě Polesí u Počátek, okr. Pelhřimov, v srdci krásné Vysočiny. Chaty jsou ideálními objekty, určenými ke strávení klidné, relaxační dovolené, s možností turistiky, cyklistiky, koupání v blízkém rybníku vč. soukromého mola s pramicí, možnost houbaření. Na pozemku chat je i fotbalové nebo nohejbalové, resp. volejbalové hřiště. více info: www.e-chalupy.cz/vysocina/ubytovani-polesi-u- poca tek-chaty-pronajem-1501.php, cena 6.500,- Kč/týden za chatu v sezóně.

Kuchyňka v chatě, gril venku na otevřeném ohni, restaurace ve městě Počátky. Chata k pronájmu poskytuje ubytování pro 1 až 5 osob v 1 ložnici.
Ložnice a pokoje: 1 velká místnost, 1 ložnice, předpokoj, předsíň, kuchyň, terasay.

Možnosti výletů v blízkém okolí, např. do pohádkové Telče se zámkem, chráněné UNESCEM a spousta dalších výletů, např. zámek Žirovnice, hrad Roštejn, zřícenina hradu Štamberk, Slavonice, hrad Landštejn, pohraniční vesnička Maříž známá svojí keramikou, atd., atd.
Blízké městečko Počátky - leží na rozhraní Čech a Moravy v kraji Vysočina je místem klidu a pohody. Množství historických památek, příjemné životní prostředí, řada rybníků, mimořádně čistý vzduch, cesty roubené alejemi stromů, hluboké lesy s kopcovitým terénem jsou hodnoty, které je činí zajímavým. Vedle již zmiňovaného oplývá město a okolí možnostmi pěší i cykloturistiky, ozdravných pobytů v přírodě, houbaření, či jen odpočinku. Pobyt zde Vás nejdříve unaví, aby poté pohladil Vaše tělo a pomohl srovnat myšlenky. V zimních měsících můžete objevovat kouzlo přírody s ideálními běžkařskými terény. Dobu nepohody lze využít k automobilovým výletům na prohlídky takových architektonických perel jako jsou města Telč, Jindřichův Hradec, Jihlava, Třeboň, Slavonice, Dačice, zámků Červená Lhota, Hluboká, hradu Landštejn, Kozího Hrádku, či hradu Kámen s muzeem motorismu. Je to šance prožít zde čas pobytu dokonale a naplno.
Jedna ze zajímavostí: Naučná stezka K pramenům Počátek... Tato naučná stezka (NS) nás zavede na samý počátek, a to doslova. Název města Počátky je totiž odvozen od počátků pramenů okolních potoků, rybníků a studánek, kterých je ve zdejším okolí opravdu hodně. My se touto NS podíváme ke 4 z nich a k tomu ještě ke kostelu sv. Kateřiny či k bývalým lázním Svatá Kateřina (nyní stejnojmenný wellnes resort). Vyjímečnost zdejších pramenů se připomínala již v 16.století a je na nich založena historie zmíněných lázní....
Z dalších zajímavostí: dobový prvorepublikový hotýlek (letohrádek) Sv. Vojtěch, kde mimo jiné naleznete i muzeum filmu Popelka, zde herec Pavel Trávníček měl před nedávnem svoji svatební hostinu... a mnoho dalších zajímavých a krásných míst.

V případě zájmu nebo jakéhokoliv dotazu prosím kdykoliv volejte, rádi Vám zodpovíme všechny Vaše otázky.
Sociální zařízení: WC, sprcha. Vytápění: Kamna, el. přímotop. Doprava, parkování: Příjezdová cesta k pozemku, pozemek je oplocený, vlastní studna.
Ceny za týden
Zimní sezona: 6000,- Kč za chatu.
Letní sezona: 6500,- Kč za chatu.
Mimo sezonu: 6000,- Kč za chatu.
Cena za víkend
Zimní sezona: 2150,- Kč za chatu.
Mimo sezonu: 2150,- Kč za chatu.
Silvestr - máme ještě volno
3500,- Kč
dvoudenní pobyt
Vánoce
4900,- Kč
třídenní pobyt
Zázemí areálu | Trampolíny, bazén, tennis, atd. Vyplněte vše, co váš areál může nabídnout návštěvníkům.

Zázemí

Vybavení objektů | Vyplňte vše co mohou návštěvníci využívat na svých pokojích, chatách. Jako je nádobí, krb atd.

Vybavení

Vybavení objektů | Vyplňte vše co mohou návštěvníci využívat na svých pokojích, chatách. Jako je nádobí, krb atd.

Služby

Aktivní dovolená

Soubory ke stažení

Okolí objektu

Objekty v okolí


Rfish.cz | Decision engine/rule engine as a service | zloun.com
\ TOPlist