Informace 739903309

Kontaktní údaje jsou přímo na majitele, nebo recepci objektu.

Farma Kotelsko s.r.o.

Fotografie Farma Kotelsko s.r.o.
P6022040.JPGPC291462.JPGP6274431.JPGP7012517.JPGP7084497.JPG

Typ objektu

Apartmán

Celková kapacita

9 (8 + 1)

Objekty areálu

PočetNázevPočet lůžekPřistýlka
1xpokoj 141
1xpokoj 220
1xpokoj 320

Sezóny

ZačátekKonecNázevCena za objektCena za osobu
0.0.0.0.celoroční provoz2000 Kč250 Kč

Za správnost cen provozovatel echaty.cz neručí. Pro aktuální data vždy kontaktujte přímo majitele.

Popis objektu

Farma Kotelsko nabízí ubytování v rodinném penzionu v blízkosti koní v prostředí krásné přírody. Uvítáme zde všechny, kteří chtějí využít pohodlí našeho penzionu, tak i ty, kteří se ubytují pod vlastním stanem. Penzion má podkrovní ubytování o třech pokojích, dvou koupelnách a společenské místnosti s kuchyňským koutem. V přízemí je terasa s grilem s výhledem na rybníček a prostor pro stany s otevřeným ohněm. Součástí areálu je písková jízdárna pro koně o průměru 16 m, kterou lze využít také pro plážový volejbal.
Naše farma nabízí ustájení koní, jízdu na koni a v kočáře. A dále se zabývá chovem včel a prodejem medu.

Kotelsko je část obce Veselá v okrese Semily v blízkosti CHKO Český ráj v nadmořské výšce 369 m n.m.

Na naší farmě se dá strávit pěkná dovolená s možností mnoha výletů do Prachovských skal, na Jinolické rybníky, do aquaparku Jičín a Liberec nebo na koupaliště v Sobotce a Lomnici nad Popelkou, na hrady a zámky Mladějov, Vokšice, Humprecht, Jičín, Dětenice, Čeřov, Hrubá Skála, Pařez, Trosky, Kost, Hrubý Rohozec, Nebákov nebo na další zajímavosti jako je nejvyšší hora Českého ráje Kozákov s nalezištěm drahých kamenů, Bozkovské dolomitové jeskyně, Drábské světničky.
Vítáme i všechny milovníky koní, pro které bude jistě pěkným zážitkem jízda na koni nebo v kočáře. Začátečníky seznámíme s koněm na jízdárně a každý pak určitě ocení vyjížďku do krásné přírody Českého ráje. Po dni stráveném v sedle můžete využít pohodlí našeho ubytování a posedět u ohně nebo krbu a připravit si něco dobrého na grilu.
Zázemí naší farmy umožňuje i ustájení vašich koní, jak dlouhodobě tak i pro ty, kteří zde chtějí strávit dovolenou se svým koněm nebo i pro ty, kteří pouze projíždějí.

Farma se kromě chovu koní zabývá i chovem včel a produkcí medu.

Těšíme se na všechny, kteří k nám přijedou strávit dovolenou, víkend nebo si jen zajezdit na koni či ochutnat med z naší včelnice.

Farma Kotelsko je v provozu celoročně a je vhodným místem i pro firemní akce, víkendové pobyty a i dovolená v zimním období má zde svoje kouzlo.

V blízkém okolí farmy jsou dva rybníky vhodné k rybaření nebo osvěžení během horkých letních dnů. Také zde prochází Zlatá stezka Českého ráje, která propojuje nejzajímavější lokality Českého ráje přírodního charakteru, ale i zajímavosti stvořené člověkem v minulosti i době nedávné, spolu s ubytovnami a restauracemi.
Zázemí areálu | Trampolíny, bazén, tennis, atd. Vyplněte vše, co váš areál může nabídnout návštěvníkům.

Zázemí

Vybavení objektů | Vyplňte vše co mohou návštěvníci využívat na svých pokojích, chatách. Jako je nádobí, krb atd.

Vybavení

Vybavení objektů | Vyplňte vše co mohou návštěvníci využívat na svých pokojích, chatách. Jako je nádobí, krb atd.

Služby

Aktivní dovolená

Soubory ke stažení

Okolí objektu

Objekty v okolí


Rfish.cz | Decision engine/rule engine as a service | zloun.com
\ TOPlist