Informace 602548334

Kontaktní údaje jsou přímo na majitele, nebo recepci objektu.

Chata Boskovice-Hrádkov

Fotografie Chata Boskovice-Hrádkov
0942-obytna-mistnost4.JPG0942-kuchyne2.JPG0942-90.JPG0942-loznice1.JPG0942-obyt-loznice.JPG0942-kuchyne1.JPG0942-obytna-mistnost2.JPG0942-loznice2.JPG

Typ objektu

Chata

Celková kapacita

6 (6 + 0)

Objekty areálu

PočetNázevPočet lůžekPřistýlka
1xBoskovice - Hrádkov60

Sezóny

ZačátekKonecNázevCena za objektCena za osobu
1.6.31.9.týdenní pobyt6500 Kč- Kč

Za správnost cen provozovatel echaty.cz neručí. Pro aktuální data vždy kontaktujte přímo majitele.

Popis objektu

Podrobnosti
Jednoduše zařízená 4-pokojová chata (60 m2) pro 6 osob u lesa v blízkosti pouze 2 dalších chat. Vstup přes zastřešenou terasu s posezením. Předsíň. Obytný pokoj (24 m2) je vybaven sedací soupravou, jídelním koutem, TV a rádiem. Na obytnou místnost navazuje kuchyňka (4 m2) (není od obytné místnosti oddělena dveřmi), ve které je k dispozici 2-plotýnkový el. vařič, lednička, mikrovlnná trouba, kávovar a el. konvice. V suterénu chaty se nachází obytná ložnice (18 m2) se 2 lůžky, krbem, stolem, židlemi a gaučem. Obytná ložnice je průchozí do koupelny se sprchovým koutem a WC – bojler 100 l. V podkroví chaty (snížené stropy) se nachází malý vstupní pokojík (6 m2) se vstupem na balkon a 2 malé ložnice: 1/ (5 m2) s dvojlůžkem a 2/ (5 m2) s dvojlůžkem (šířka 140 cm). Vytápění: el. topení nebo dřevem v krbu. Nekuřácký objekt. Na neoploceném pozemku chaty (500 m2) je k dispozici venkovní posezení, gril, ohniště, na zastřešené terase se nachází bazen PVC 180x130 hl. 80 cm udírna pro grilování na kameni. Neoplocené parkování. Silnice 50 m.

Fakultativní služby
Povlečení si zajišťuje REKREANT sám. Ručníky a utěrky vzít s sebou.

Volné termíny - týdenní pobyty So - So
Dle individuální domluvy

Poplatky na místě
Rekreační poplatek. Vratná kauce 2000,-Kč. Spotřeba el. energie nad 50 kWh. Poplatek za psa (domácí zvíře) 400,-Kč/zvíře/týden.

Platba a délka ubytování
Ceník ubytování chaty Boskovice-Hrádkov je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chaty poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Popis okolí
Chatová rekreační oblast Hrádkov u Boskovic leží v severní části Moravského krasu, cca. 3 km východně od centra Boskovic. Místo je ideální pro ty, kteří chtějí poznávat krásy Moravského krasu, ale také pro vyznavače koupání, cykloturistiky a turistiky. V blízkém okolí najdete také řadu historických pamětihodností, které stojí za shlédnutí. Koupání na rekreačním rybníku na Suchém (9 km) nebo přehradě Křetínka (15 km). Krytý bazén, tenisové kurty, stolní tenis, posilovna, jízda na koni v Boskovicích (3 km). Rybaření na říčce Bělá (0,2 km), na řece Svitavě (8 km) nebo v rybníku na Suchém (9 km). Golf v Kořenci (9 km). Restaurace a nákupy (2 km) v Boskovicích. Turistické cíle: krásy Moravského krasu (jeskyně Sloupsko-šošůvské, Punkevní jeskyně, propast Macocha, Kateřinská jeskyně, jeskyně Balcarka, Mariánské údolí s jeskyní Pekárna), Rájec-Jestřebí (zámek), Boskovice (zámek, hrad, Westernové městečko), Lysice (zámek), Rudka u Kunštátu (jeskyně Blanických rytířů), Pernštejn (hrad), Svojanov (hrad), Brno (Vila Tugendhat, hrad Špilberk, katedrála Petrov, zoologická zahrada, Brněnská přehrada).
Zázemí areálu | Trampolíny, bazén, tennis, atd. Vyplněte vše, co váš areál může nabídnout návštěvníkům.

Zázemí

Vybavení objektů | Vyplňte vše co mohou návštěvníci využívat na svých pokojích, chatách. Jako je nádobí, krb atd.

Vybavení

Vybavení objektů | Vyplňte vše co mohou návštěvníci využívat na svých pokojích, chatách. Jako je nádobí, krb atd.

Služby

Aktivní dovolená

Soubory ke stažení

Okolí objektu

Objekty v okolí


| zloun.com | fibo credit
\ TOPlist