Informace +420 777 237 563

Kontaktní údaje jsou přímo na majitele, nebo recepci objektu.

Chalupa Nad studánkou

Fotografie Chalupa Nad studánkou
interier.jpginterier2.jpg

Typ objektu

Chalupa

Celková kapacita

12 (8 + 4)

Objekty areálu

PočetNázevPočet lůžekPřistýlka
4xpokoj21

Sezóny

ZačátekKonecNázevCena za objektCena za osobu

Za správnost cen provozovatel echaty.cz neručí. Pro aktuální data vždy kontaktujte přímo majitele.

Popis objektu

Naše chalupa se nachází na Jindřichově, což je taková malá obec, kterou vede jedna silnice do horského střediska Severák a v její horní části je sem tam chalupa nebo roubenka. Všude okolo lesy a louky, takže klid a pohoda. K Jablonecké přehradě to je lesem dvacet minut pěšky a na Severák, k nejbližšímu lyžařskému středisku asi dvacet minut na kole, Bedřichov je o kilometr dál – pro výletníky, samozřejmě. My co jedeme raději autem, tak to zvládneme pochopitelně daleko rychleji.

Auta na parkoviště před chalupou se vejdou čtyři a další tři za silnici, s místem není problém. Chalupu jsme před deseti lety kompletně zrekonstruovali. Topíme plynem (pohodlí), ale chalupářskou atmosféru, hlavně v zimě, si užíváme s kachlovými kamny v kuchyni a s krbem v obýváku. V zimě je to fakt pohoda, když praská dřevo v kamnech a plápolá oheň…

Na půdě jsme udělali čtyři velké prostorné ložnice a koupelnu, takže můžeme v klidu ubytovat 8 - 12 hostů a ještě jedna koupelna s WC je dole, aby jste se netlačili. Pro zpestření zábavy tu máme hernu s kulečníkem s dírami i bez, šipky a stolní hry, takže se tu nikdo nenudí.

Kuchyň je v chalupářském stylu, ale lednička, sporák (sklokeram), myčka i mikrovlnka tu nechybí (zase to pohodlí no..). Abyste si nemuseli nic vozit, tak tu jsou i příbory, hrnce, otvíráky no prostě vše, co nemá v kuchyni chybět.

K uskladnění pití je tu celá místnost z kamene „á la sedmý schod“, tam se toho vejde – dovolená je přeci dovolená nebo ne ?

Venku je oplocená zahrada 1.800 m2, to se líbí hlavně rodinám s malými dětmi, že je nemusí honit po lese bůhví kde. Zahradničení a práce okolo chalupy nás baví, hlavně našeho zahradníka, takže posekáno je pravidelně, a to v anglicko - jindřichovském stylu.

No a pak tu máme terasu. Ta je teda v létě opravdovou oázou klidu a odpočinku a všeho, co si kdo usmyslí. Tím, že je situována jihozápadním směrem, tak sluníčko opravdu nepostrádá. Zahradní nábytek, lehátko, podušky, velký slunečník nesmějí chybět, to je jasné. Na terase je i ohniště na grilování a opékání a pořádání oslav a párty všeho druhu. Dřeva je dost, les za chalupou je náš, takže máme kde čerpat a tudíž je dřevník neustále plný.

Jestli chcete přijet, tak kromě peněz, dobré nálady a osobních věcí nic nepotřebujete. Všechna lůžka jsou pro Vás povlečená, ručníky, osušky, utěrky a hygienické potřeby jsou na Vaši návštěvu nachystány.
Zázemí areálu | Trampolíny, bazén, tennis, atd. Vyplněte vše, co váš areál může nabídnout návštěvníkům.

Zázemí

Vybavení objektů | Vyplňte vše co mohou návštěvníci využívat na svých pokojích, chatách. Jako je nádobí, krb atd.

Vybavení

Vybavení objektů | Vyplňte vše co mohou návštěvníci využívat na svých pokojích, chatách. Jako je nádobí, krb atd.

Služby

Aktivní dovolená

Soubory ke stažení

Okolí objektu

Objekty v okolí


Rfish.cz | Decision engine/rule engine as a service | zloun.com
\ TOPlist