Informace 420737548780

Kontaktní údaje jsou přímo na majitele, nebo recepci objektu.

Chalupa Pod Alejí

Fotografie Chalupa Pod Alejí
společenská místnost.jpgpokoj.jpg

Typ objektu

Chalupa

Celková kapacita

12 (12 + 0)

Objekty areálu

PočetNázevPočet lůžekPřistýlka
2xpokoj20
2xpokoj40

Sezóny

ZačátekKonecNázevCena za objektCena za osobu

Za správnost cen provozovatel echaty.cz neručí. Pro aktuální data vždy kontaktujte přímo majitele.

Popis objektu

Chalupa Pod Alejí se nachází ve středu Malé Morávky. Těsně nad chalupou se vine dvojřadá kaštanová alej. Po aleji můžete dojít až k historickému kostelíku z 18. století. Dále nad chalupou se rozprostírá les.
Chalupa je vybavena venkovním bazénem 6×3 m, saunou a venkovním krbem se zahradním posezením. Dále se v chalupě nachází stylový obývací pokoj s krbem a TV/SAT + DVD, 2 × koupelna, 2 × kuchyně (el. sporák, horkovzdušná trouba, mikrovlnná trouba, varná konvice) a 2 × WC. Parkování je v uzavřeném areálu. Jedná se o dvojchalupu.

Nejbližší vlek je od chalupy vzdálen 300 m s možností večerního lyžování. V dalších částech obce je okolo 20 lyžařských vleků různé obtížnosti, nejdelší je 900 m dlouhý. U vleků jsou lyžařské školky. Půjčovna lyží a servis je 100 m od chalupy (M-servis). Nejvyšší vrchol Jeseníků Praděd je 12 km daleko. Můžeme vám zajistit dopravu do horského lyžařského střediska na Ovčárně vzdáleného 11 km. Po nabitém dni můžete zajet relaxovat do lázní Karlova Studánka vzdálených pouhých 6 km. Můžeme vám zprostředkovat i léčebné procedury ve Státních léčebných lázních Karlova Studánka. Nebo navštivte nově otevřené wellness centrum v Bruntále, kam dojedete za 20 minut autem (15 km).

V létě máte na výběr z turistiky, cykloturistiky a koupání. Pokud vás omrzí bazén, další nejbližší koupání je možné ve 3 přilehlých rybnících v Karlově a Dolní Moravici. Případně si můžete udělat výlet na přehradu Slezská Harta (20 km). Kromě zmíněného Pradědu můžete navštívit i další překrásné přírodní rezervace jako je například Velká kotlina nebo údolí Bílé Opavy (vodopády). Možností jak zde strávit dovolenou je nespočet.

Bez domácích zvířat.
Zázemí areálu | Trampolíny, bazén, tennis, atd. Vyplněte vše, co váš areál může nabídnout návštěvníkům.

Zázemí

Vybavení objektů | Vyplňte vše co mohou návštěvníci využívat na svých pokojích, chatách. Jako je nádobí, krb atd.

Vybavení

Vybavení objektů | Vyplňte vše co mohou návštěvníci využívat na svých pokojích, chatách. Jako je nádobí, krb atd.

Služby

Aktivní dovolená

Soubory ke stažení

Okolí objektu

Objekty v okolí


| zloun.com
\ TOPlist