Informace +420 737 548 780

Kontaktní údaje jsou přímo na majitele, nebo recepci objektu.

Wellness chalupa

Fotografie Wellness chalupa
společenská místnost.jpg

Typ objektu

Chalupa

Celková kapacita

15 (15 + 0)

Objekty areálu

PočetNázevPočet lůžekPřistýlka
1xpokoj20
3xpokoj30
1xpokoj40

Sezóny

ZačátekKonecNázevCena za objektCena za osobu

Za správnost cen provozovatel echaty.cz neručí. Pro aktuální data vždy kontaktujte přímo majitele.

Popis objektu

Wellness chalupa je nejluxusněji vybavená chalupa v celé Malé Morávce a Karlově. Za zmínku stojí například krytý vyhřívaný bazén s mořskou vodou, sauna nebo sluneční terasa. a stolní fotbal.
Chalupa je situována přímo u lesa v údolí Karlova. Celá lokalita je součástí Chráněné krajinné oblasti Jeseníky. Nad chalupou se táhne hřeben který odděluje údolí Karlova od údolí Malé Morávky. Pár minut chůze lesem se také nachází známá kaple na kapličkovém vrchu. Nedaleko chalupy (asi 1 km) je také možnost koupání v přírodním rybníku napájeném z řeky Moravice. Na nejvyšší vrchol Jeseníků Praděd je to 12 km. Stejně vzdáleno je také horské lyžařské středisko Ovčárna – Petrovy kameny. Za zmínku stojí také vyhlášené lázně Karlova Studánka, které jsou vzdáleny 7 km.

Vnitřní klimatizovaný bazén je o rozměru 8×3 m se slanou vodou, vybavený protiproudem pro vytrvalostní plavání a masážní vzduchovou perličkou. Celoročně v provozu. Kromě bazénu, sauny a terasy se v chalupě dále nachází solárium, masážní sprchový box, stylová hala s krbem, obývací místnost s TV/SAT + DVD, 2 kompletně vybavené kuchyně pro přípravu jídel, 3 koupelny, 3 WC. Kuchyně je vybavena myčkou nádobí. Zdarma je k dispozici bezdrátové připojení k internetu přes wi-fi. Máte možnost opékání ve vnitřním i venkovním krbu s udírnou. Parkování je přímo u chalupy.

Dále máte k dispozici k zapůjčení horská kola. Jsme schopni vám domluvit projížďky na koních, zajistit rybářské lístky nebo třeba odvoz na Ovčárnu. Můžeme vám zprostředkovat procedury ve Státních léčebných lázních Karlova Studánka.

Bez domácích zvířat.
Zázemí areálu | Trampolíny, bazén, tennis, atd. Vyplněte vše, co váš areál může nabídnout návštěvníkům.

Zázemí

Vybavení objektů | Vyplňte vše co mohou návštěvníci využívat na svých pokojích, chatách. Jako je nádobí, krb atd.

Vybavení

Vybavení objektů | Vyplňte vše co mohou návštěvníci využívat na svých pokojích, chatách. Jako je nádobí, krb atd.

Služby

Aktivní dovolená

Soubory ke stažení

Okolí objektu

Objekty v okolí


Decision engine/rule engine as a service| zloun.com
\ TOPlist