Informace + 420 724 906 234

Kontaktní údaje jsou přímo na majitele, nebo recepci objektu.

Penzion Pod Lanovkou

  • Bazén vhodný pro plaváníBazén vhodný pro plavání
  • MinigolfMinigolf
Fotografie Penzion Pod Lanovkou
krb.jpgchaty.jpgminigolf.JPGtenis.jpg

Typ objektu

Penzion

Celková kapacita

0 (0 + 0)

Objekty areálu

PočetNázevPočet lůžekPřistýlka

Sezóny

ZačátekKonecNázevCena za objektCena za osobu

Za správnost cen provozovatel echaty.cz neručí. Pro aktuální data vždy kontaktujte přímo majitele.

Popis objektu

Areál rekreace a sportu Pod Lanovkou Jáchymov :
Rodinný penzion Pod Lanovkou se nachází v krásné, nedotčené přírodě na břehu potoka Klínovce pod nejvyšší horou Krušných hor. Na horu Klínovec vás vyveze lanovka, která je od penzionu vzdálena pouhých 20 minut chůze. Příjemná procházka lesní cestou je i do centra radonových lázní Jáchymov.

Jáchymov Penzion Pod Lanovkou ubytování :
Útulný penzion nabízí 4 pokoje se samostatným sociálním zařízením, 8 pokojů se společným sociálním zařízením (vždy dva pokoje sdílí WC a koupelnu v předsíni) a 7 chatek. Každý host má na pokoji k dispozici vlastní ručník a osušku, v koupelnách je připraven sprchový gel a mýdla.

Kapacita 42 lůžek v penzionu a 24 lůžek v chatkách. Pokoj s vlastním WC: max. 3 osoby + 1 osoba na přistýlce. Pokoj se společným WC: max 2 osoby + 2 osoby na přistýlce. Chatky jsou v provozu v závislosti na počasí - většinou od června do září.

Ubytování Jáchymov Areál Pod Lanovkou stravování :
Restaurace penzionu Pod Lanovkou je k dispozici ubytovaným hostům i veřejnosti. V prostorách restaurace jsou ubytovaným hostům podávány bufetové snídaně, pro veřejnost restaurace otevírá bezprostředně po snídaních. Snídaně je v ceně ubytování. Polopenze za příplatek. K areálu patří restaurace s barem a krbem, nekuřácká jídelna, salonek na verandě a kryté venkovní ohniště s možností grilování.

Pod Lanovkou Areál rekreace a sportu Jáchymov školení :
Na Vaše přání a podle Vašich požadavků Vám zde rádi připraví jak svatební hostiny a rodinné oslavy, tak i firemní večírky, školení, kurzy, semináře. Přivítají školy v přírodě, soustředění, sportovní oddíly, skupinové pobyty ...atd.

Areál Pod Lanovkou ubytování Jáchymov aktivity :
Areál rekreace a sportu POD LANOVKOU nabízí svým hostům pestrou škálu relaxačních služeb a sportovního vyžití. Přímo v areálu je k dispozici: plavecký bazén (pouze v letních měsících), tenisový kurt / hřiště na nohejbal, basketbalové hřiště, volejbalové hřiště, zahradní šachy, dětské hřiště, houpačky, prolézačky, pétanque, sauna, hydromasážní vana, stolní tenis, kulečník a minigolf. V penzionu jsou výborně připraveni pro cyklisty - ať už jako dlouhodobá základna nebo ideální místo pro přenocování (možnost přepravy kol lanovkou na Klínovec). Okolí je vhodné pro turistiku, sběr lesních plodů, výlety (západočeské lázně, zámky), v zimě lyžování ...

Krušné hory Penzion Pod Lanovkou Areál rekreace a sportu :
V zimním období je ideální základnou pro všechny milovníky zimních sportů - areál leží v dosahu všech největších krušnohorských lyžařských středisek. V letních měsících nabízí celý areál skvělé podmínky pro pobyt rodin s dětmi, relaxaci atd. Rádi zde uvítají i Vaše domácí mazlíčky! V zimních měsících nezapomeňte přibalit sněhové řetězy!

Penzion Pod Lanovkou ubytování Jáchymov doprava :
Od Karlových Varů nebo od Chomutova po silnici č. 13 (E442) směr Ostrov, dále z Ostrova po silnici č. 25 směr Jáchymov, hraniční přechod se SRN Boží Dar - Oberwiesenthal. Ve spodní části Jáchymova na kruhové křižovatce směr dolní stanice Lanové dráhy na Klínovec, dále Penzion POD LANOVKOU. Vzdálenost z Karlových Varů - cca 18 km, z Chomutova - cca 45 km. Nejbližší železniční stanice od Jáchymova je Ostrov nad Ohří, autobusové spojení do Jáchymova z Plzně, Prahy a Karlových Varů. Letiště Karlovy Vary a Praha.
Zázemí areálu | Trampolíny, bazén, tennis, atd. Vyplněte vše, co váš areál může nabídnout návštěvníkům.

Zázemí

  • Venkovní krb
Vybavení objektů | Vyplňte vše co mohou návštěvníci využívat na svých pokojích, chatách. Jako je nádobí, krb atd.

Vybavení

Vybavení objektů | Vyplňte vše co mohou návštěvníci využívat na svých pokojích, chatách. Jako je nádobí, krb atd.

Služby

Aktivní dovolená

  • Basketbalové hřiště
  • Kulečník
  • Volejbalové hřiště
  • Minigolf
  • Bazén vhodný pro plavání
  • Tenisový kurt

Soubory ke stažení

Okolí objektu

Objekty v okolí


| zloun.com
\ TOPlist