Spustili jsme eChaty.cz

01.09.2012

Katalog eChaty.cz slouží k bezplatné prezentaci ubytovacího zařízení. Katalog je bezplatný nyní a tak to i zůstane – vždy bude zdarma jak pro návštěvníky hledající ubytování, tak inzerenty provozující ubytovací zařízení.

Katalog echaty.cz se teprve rozjíždí, avšak už v blízké budoucnosti se můžete těšit na nejrůznější vylepšení a modifikace. Vhod Vám jistě přijdou i plánované nadstandardní služby a propojení s rezervačními systémy.

Inzerovat objekt v internetovém katalogu eChaty.cz je a vždy bude velmi efektivní. Tato efektivnost však závisí především na Vaší schopnosti správně a úplně připravit prezentaci svého objektu. Není to nic složitého. Prosíme Vás přitom o následující:

Zadávejte přesné, pravdivé a úplné informace o Vašem objektu, zázemí, službách a aktivitách. Zejména zde platí, že čím větší množství informací potenciálním klientům poskytnete, tím lépe. Pro účely internetového katalogu echaty.cz se zázemím rozumí vše, co klient může užívat vně samotného objektu, v němž bude ubytován (ohniště, parkoviště, prolézačky, bazén atd.). Vybavením se rozumí vše, co klient může využívat uvnitř objektu (lednička, vařič, povlečení, ručník, sprcha atd.), přičemž klient nepochybně očekává, že je veškerým Vámi uvedeným příslušenstvím je objekt skutečně vybaven a že toto příslušenství je plně funkční. Službami se rozumí rozsah stravování (polopenze, plná penze…), půjčovna atd.; tyto služby se buď připlácí, nebo jsou již zahrnuty v ceně, tuto skutečnost je třeba uvést. Doporučujeme započítat cenu energií do ceny pobytu, neboť obchodovat s energiemi lze pouze na základě platné licence. Tímto opatřením se vyhnete nejen případnými spory s klienty, kteří budou tvrdit, že na doplatek za energie nebyli upozorněni, ale i možným nepříjemnostem s českými úřady. Aktivní dovolenou se rozumí vše, co můžete nabídnout nejenom v bezprostředním okolí objektu. Mezi tyto aktivity může patřit rybaření, lyžování, houbaření atd. Možné výlety doporučujeme popsat zvlášť, neboť právě tomuto účelu slouží mapa na stránce vloženého objektu. Přesné specifikace jsou tím nejdůležitějším (mimo kontaktních údajů), co v našem katalogu echaty.cz vyplňujete, neboť právě podle nich si Vás klienti najdou; vyplňujte je proto velmi pečlivě, čím více specifikací přiřadíte k Vašemu objektu, tím lépe.

Internetový katalog echaty.cz Vám přeje co nejvíce úspěchů v podnikání a hodně spokojených klientů.

 


| zloun.com | fibo credit
\ TOPlist